Sertifikalar

ABS Tip Onay Sertifikaları
ABS(American bureu of Shipping) Type Approval – Molded and
Pultruded

American Grating'in döküm ızgaraları Type I ,V,P(Phenolic) ve X (extra yangın geciktirici) ürünleri bu klas kuruluşu tarafından sertifikalandırılmıştır.Bu ürünlere ilave olarak PHI-1560 pultruded üründe sertifikalandırılmıştır. ABS ürün özellikleri ile bağlı olarak tanımlanan ürünün üretici tarafından sürekli aynı standartlarda üretilmesini denetler ve sertifikalandırır.Her ürünü gemilerde ve açıkdeniz petrol platformlarının zor şartlarında güvenilir ve sağlamlığını koruduğunu ispatlamak üzere testlere tabi tutar.

DNV (Det Norske Veritas)


DNV sertifikaları uluslararası standartlar, yönetmelikler ve DNV kurallarına uygun bulunan ürünler ve üreticiler hakkında bilgi içerir. Bu ürünler Norveç kıta sahanlığı ve Kuzey Denizi'nde deniz sondaj ve üretim platformları için gereklidir. DNV tarafından onaylanmış ürünlerimiz,Gridwalk tip I,V,P ve X ile USCG Phenolic molded PHM-15R ve Pultruded PHI-1560 tipleridir.Bunların özellikle Kimyasal ve product tankerlerde kullanımı onaylı olup,kullanım yer ve tipleri ayrıntılı olarak sertifikalarda belirtilmiştir.NORSOK- Norveç Petrol Üreticileri Sertifikası


Norsok standartları Norveç petrol endüstirisinin ülke dışındaki ortaklıklarda tabi olacağı standartları belirlemek üzere oluşturulmuştur.Norveç,Norsok yönetiminden kurallarının yayınlanmasından sorumludur.American Grating ,Norsak ilgili kurallarına uyan USCG onaylı Phenolic pultruded ve molded ızgara üreten TEK firmadır.


ABD Sahil güvenlik onay belgesi
United States Coast Guard (USCG) Approved


United States Coast Guard (USCG) onaylı USCG yürüme yolu ızgaralarının; ulusal denizcilik organizasyonunun(IMO) test prosüdürlerine bağlı olaraktan onaylanmasına imkan sağlayan yapısal yangın dayanım (structural fire integrity)onay kategorilerini belirlemiştir.American Grating,USCG_Level 2 fire integrity seviyesinde sertifikalandırılmış molded ve puldruded phenolic ızgara üreticisidir.


BV(Bureau Veritas)

Uluslararası denizcilik organizasyonu (IMO) ve American sahil güvenlik (USCG)'nın oluşturduğu kurallara uygun olaraktan yangın yeterlilik testlerinden geçmiş Phenolic molded ve Puldruded ızgaraların gemi güverte ve iç mekanlarında kullanılmasına proje bazunda onay verilmektedir. Kimyasal tankerler ve kuru yük gemilerindeki bugüne kadar uygulamasını yapmış olduğumuz ve onay alınmış geniş referanslarımızı lütfen firmamızdan sorunuz.


[Sertifikalar]
Çatı ve Cephe Panelleri Kompozit Ürünleri
© Copyright 2011 turcograte.com
powered by nar bilişim